Mirësevini në
HEKSAMIL HOTEL

Rezervo Tani

Projektuar për relaksim

Ne jemi gjithmonë këtu për t'ju shërbyer.Përjetoni qetësinë dhe luksin
në Hotel Heksamil në Ksamil
– Arratisja juaj perfekte ju pret !


Hotel Heksamil ndodhet në Ksamil dhe ofron WiFi falas në të gjithë. Mysafirët mund të shijojnë një ballkon me pamje nga deti në dhomat e tyre. Prona është 984 këmbë nga plazhi dhe 1.9 mi nga Parku Kombëtar i Butrintit. Studiot me ajër të kondicionuar kanë izolim të zërit, një TV me frigorifer.
Banjat private vijnë me dush dhe tualet. Prona ka gjithashtu një pishinë private.

Prona ofron parkim falas. Pranë mund të gjeni një restorant dhe qendra e qytetit të Sarandës është 7.5 milje larg.Lexo më shumë →

Shërbimet më të mira për ju

RETORANT

Reale. Të freskëta. Ushqimi.

Prona ofron parkim falas.

Aty pranë gjendet një restorant dhe qendra e qytetit të Sarandës është 12 km larg. Kjo është pjesa e preferuar e të ftuarve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.Na Kontaktoni

PISHINË

Noti është lumturi.

Studiot me ajër të kondicionuar kanë izolim të zërit, një TV me frigorifer. Banjo private vijnë me një dush dhe një tualet. Prona ka gjithashtu një pishinë private.

Rreth NeshDhomat

Dhomë Katërshe me pamje nga Deti

Kjo studio përmban një ballkon, izolim të zërit, një TV dhe një aneks kuzhine.

Rezervo Tani

Dhomë Dyshe me Ballkon

Pishina private është tipari kryesor i kësaj dhome dyshe.

Rezervo Tani

Dhomë dyshe me ballkon dhe pamje nga deti

E veçanta e dhomës së tij dyshe është pishina private.

Rezervo Tani

Dhomë treshe me ballkon

Pishina private është e veçanta e kësaj dhome treshe.

Rezervo Tani

Dhomë Katërshe me Ballkon

Dhoma katërshe ka ajër të kondicionuar

Rezervo Tani
- MËNGJESI -

Ngrihu dhe shkëlqe në një mëngjes hyjnor në Hotel Heksamil

Fillojeni ditën tuaj me një eksperiencë të këndshme mëngjesi në Hotel Heksamil. Ofertat tona të mëngjesit janë krijuar për t'iu përshtatur çdo shijeje, duke siguruar një fillim të përsosur të mëngjesit tuaj.

Na Kontaktoni

Dëshmi

"Nëse do të kishte më shumë se 5 yje do t'i jepja, popuj të përsosur dhe biznesi është në pronësi të familjes, shumë i pastër dhe ushqimi është shumë i shijshëm dhe ka vlerë për paratë, nuk ka vend për fjalë të këqija, super si"

"Dhomë e bukur, pishinë shumë e këndshme, ushqim i mirë në restorant dhe pronar i dobishëm"

“Kalova një qëndrim të mrekullueshëm në Heksamil me familjen! Hoteli ishte i pastër dhe i hijshëm, vetëm 5 minuta më këmbë në një plazh vërtet të bukur. Pishina ishte gjithashtu e mrekullueshme.”